Peťulinečka

Nejde mi se přihlásit

můj mobil automaticky přeaktualizoval android market na google play .. no a mě se do něj nejde přihlásit ale do android marketu to šlo .. jako to ? ://
Doplňuji:
že prý se to musí ověřit tak kliknám na zkusit znovu a nejde to i když sem připojená k Wi-fi

Odpovědi
Bedy

Android Market byl nahrazen Google playem. Jak se do něj nejde přihlásit? Ukazuje to nějakou chybu/hlášku?

Na počítači ses zkoušela přihlásit – http://play.go­ogle.com
Kdyžtak se přihlaš do svého Google účtu, který máš (nebo spíš musíš mít) a tam si to zkontroluj.

Ladič pian

Nestačí se přihlásit pomocí kodu od Google přes SMS? To by mělo stačit.. A když ne tak v nastavení účtu, v zařízeních. Odhlásit všechna zařízení, přihlásit znovu..