Martas

Nejde mi připojit pevný disk k PC

Prosím nevím si rady připojila jsem si právě pevný disk přes usb ale odpovídá mi to že jedno zařízení USB nebylo rozpoznáno nebo nepracuje správně a systém Windows to nerozezná,co a kde mám špatně připojené,nikdy se mi to nestalo myslím že připojení ý kabely jsou dobře.Ještě zkusím připojit kameru.Jinak nevím co se stalo.Děkuju za pomoc všem díky

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud harddisk má více jak 500GB je nutné je nainstalovat ovladače přiložené k tomu. Na internetu se zobrazila též zpráva že USB 2.0 a USB 3.0 spolu nekamarádí. A dopište i typ.

Další odpovědi
Michal Kole

mě se ejdnou stalo, že i ve skříni vypadl kabel ze základní desky a nešli mi přední USB porty.

To s rozpoznáním bude spíš asi chtít vyresetovat cache ovládačů

Dej správce zařízení, mělo bytam v USB řadičích být otazník tak dej Vlastnosti a odstranit, vypni úplně PC a nejlépe i z elektriky pak znova zapni (vlastní zkušenost reset někdy nepomohl, vypnutí vždy)

Pevný disk musí být odpojen