Awen2

Nejde mi ani ostatním připojit notebook na wifi, ale na mobil to jde. Nevíte, kde je problém?

Ségra má napojenou na baráku wifi. Na všech mobilech jde připojit bez problému a když chceme napojit na wifi notebooky tak to nejde a nevíme proč. Normálne na notebooku najedu na sítě vyberu síť ségry a vůbec se mi neukáže ikonka s heslem a ukáže jen připojovat automaticky a to když kliknu tak se to nepřipojí a ani nemůže, když nedala heslo. Nevíte kde je problém?

..
Původní neotázka
Nejde mi připojit notebook ani ostatním na wifi a na mobil to jde.

Odpovědi
pucipuci

Já mám z boku takový opravdu mini čudlík (asi 2mm) a tím se dá zapnout a vypnout wifi, nemáte to také někde vypnuté?