mejproch

Nejde mi přihlásit se na skype...... :(

Co mám dělat. když se mi nelze přihlásit na skype. Pořád mi to tam píše: Skype nelze otevřít.Na tomto počítači jste již přihlášeni.oOd­hlaste se
a zkuste to prosím znovu. Ale já tam přihlášená nejsem. Co mám dělat??

Odpovědi
pl4toon

Restart PC nepomáhá? Kdyžtak reinstaluj skype. Nebo ho odstraň z úloh po spuštění (aby se nespouštěl po startu PC) a restartuj PC a spusť ho „ručně“ zakliknutím ikony.

Braník

zkus pc restartovat,poté zkus kliknout na ikonu skype pravým tlačítkem a zvol volbu.změnit stav na on.line