Pokročilý

nejde mi přečíst sms

prosím o radu,mám nokii 2310 asi rok a půl starou a tet pár dní když mi přijde sms a já jí otevřu tak se zobrazí sms třeba 3dny stará.přečtená a ta nová tam prostě není.nemám puštěný zvuk na sms ale to asi není důležité.operátor O2,jenže sim karta už asi 5 let stará.má cenu s tím něco dělat nebo je lepší koupit jiný mobil?pochybuju že by mi to vzali na reklamačku-nosím ho i do práce kde se práší
Doplňuji:
v tuhle chvíli mám v paměti jen 5 sms a telefoních čísel pár-známá má tenhle mobil od té doby co je na trhu a problém s tim nemá-jen já má asi smůlu na kupování-je jedno jak drahý mobil,jakou značku,jaké má všemožné funkce nebo kde koupím(v o2 prodejně,v makru,v elektro...)stejně časem odejdou a maj neopravitelnou vadu :-(,není lepší koupit ten nejlevnější a pak ho za 2roky vyhodit a vyměnit?mobil za 500O,-mi šel 2roky a po záruce odešel stejně jako ten levnější

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Lenina tady nemluví o tom, že jí nechodí sms, takže vymazat staré aby přišly nové nemá smysl. to jen na okraj. Já bych zkusil vyndat sim kartu, otřít ji hadýrkem a opět vložit do telefonu. Tím se taky i telefon vypne a znovu se pak zapne. třeba je chyba jen při čtení ze sim karty.

Další odpovědi:

já nevím,ale u těchto levných mobilů bývá malá paměť,jestli si schováváte nějaké esemesky tak všechny vymažte,i to může být důvod proč nelze přijmout novou.

Zlatý

Já souhlasím s Badem. Možná máte malou paměť. Já jsem u dřívějšího mobilu mohla mít v telefonu maximálně 11 zpráv. Zkuste nějaké smazat a ty předchozí, nevzaté, Vám přijdou ;o). Přeji hodně štěstí :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.