panenka

nejde mi otevřit soubor

dobrý den chtěla jsem si otevřít plány stavby co mi došli na meil když jsem dala otevřít ukáže se mi že to nejde mám to zkusit později co mám dělat.mám si něco na počítači upravit už si opravdu nevím rady děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
kenyrts

panenko,panenko,vy v tom pěkně plavete,tak už vám pošta chodí,ale nejde zase otevřít příloha,tak buď není v PC program na otevření tohoto druhu souboru,záleží jakou má koncovku,nebo ten soubor nebyl stažený komplet celý a proto jste to měla zkusit později až bude komplet,jinak mne teď více nenapadá,musel bych to vidět,čau !!!

Další odpovědi
Ala81

Tak zkuste pro změnu otevřít okno a vyhodit z něj ten počítač, určitě se vám uleví a budete mít po problémech 😉

lemra@lina

Je možné, že plány budou s příponou nějakého toho CADu nebo jiného programu, to jinak než v něm neotevřete.