Nejde mi otevřít prohlížeč

mam dotaz na pocitac,internet mi jede super pres modem pocitac ho najde signal vynikajici skype se otevre ale proste internet mi nenajede,porad mi to rika firefox,nebo internet explorer nemuze najit server-jako bych nebyla vubec prihlasena uz jsem zkusilamilion veci a nic,ostatnim v dome ale pocitace normalne jedou i internet jen me se proste prohlizec neotevre?dekuji

Nejlepší odpověď
Bumbes

Máš správně nastavený protokol TCP/IP ?
Je docela důležité pod jakými IP se přihlašuješ – jestli stačí automatická detekce DHCP serveru, nebo zda je nutné ruční nastavení IP. To by ti měl zdělit provider (poskytovatel) tvého připojení.

Další odpovědi
mosoj

V prohlížeči nastavit domovskou stránku ( Seznam a pod.)
Nástroje/možnosti internetu/ domovská stránka

nastavit www.seznam.cz ( třeba)

Může to být jedna z příčin.