Avatar uživatele
MrsNobody

Nejde mi otevřít Photoshop!Pomezte!

Nejde mi otevřít photoshop,jelikož na jeho otevření nemám správný progam na jeho otevření…(jako je např. media player atd…)Kde ho sehnat nebo co se s tím dá dělat… :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PostApMan

Je možné, že kdyby jste na psaní tohoto dotazu nespěchal a psal to v klidu, tak bych Vám rozuměl.
Jediné co jsem z tohoto dotazu pochopil je, že Vám nejde otevřít Photoshop – protože nemáte na jeho otevření program → Media player.
Media player je součástí windows XP/Vista/7 i předešlích starších verzí, takže tento program máte, zkuste tedy popsat svůj problém srozumitelně a podrobně, pak Vám rád poradím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Cullinda

Photoshop potřebuje Media player???
Šel předtím otevřít? Nebo je to první start tohoto programu ve vašem pc?
Máte program správně nainstalovaný?
Doplňuji:
Máte dostatečné parametry pc pro tento program?- grafika, volné místo..

Upravil/a: Cullinda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

pokud vám nejde otevřít photoshop soubor, protože na ní nemáte správný program, tak je jasný, že v kompu nemáte photoshop ne??

pokud je soubor dělaný pro úpravy ve ph.. tak ho musíte mít!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ten dotaz nedava smysl, „nejde vam otevrit photoshop“, je jedina smysluplna cast dotazu, ostatni je skutecne uplne mimo.

Takze znovu, co se deje pri otevirani photoshopu, nic ? nebo se objevi nejake chybove hlaseni ?

zkuste mezi tim pouzivat http://www.pix­lr.com/editor/ ani se nemusi instalovat … a tipuji ze poslouzi uplne stejne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek