Pokročilý

Nejde mi otevřít photoshop

Dobrý den, mám takový problém s programem Photoshop. Nedávno mi celý spadnul a od té doby nejde otevřít. Když kliknu na ikonu, tak se objeví načítací kolečko a celý počítač se nehorázně zpomalí a většinou je nutnost restartovat. Nevíte v čem by mohl být problém?

ad1. V historii s tímto programem ani žádným jiným z celého balíčku Adobe Creative Suite problém nebyl

ad2. Používám OS WIN7
Doplňuji:
ad3. Jedná se o verzi CS5.. AngiShy: Vyhovuje mi a nemám v plánu měnit, ale přeinstalaci nejspíše zkusím. Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bych doporučoval postup AngiShy s tím, že si zálohujete ty brushe, textury a podobné a Photoshop odinstalovat a znovu nainstalovat.
Pozn.: Spousta lidí má Photoshop nelegální a pak se diví, že jim časem nefunguje. Řešení je jednoduché - Photoshop si buď koupit a nebo vyzkoušet GIMP, což je velice podařená alternativa k Photoshopu a je hlavně zdarma. Čeština je samozřejmostí.

Zdroj: http://www.stahuj.centrum.cz/g rafika_a_design/tvorba_grafiky /bitmapove_editory/gimp/

Další odpovědi:

mám win7 a photoshop také, takovýto problém jsem ale nikdy neřešila.. možná by bylo dobré si někam stranou uložit všechny brushe, textury a vše, co jste si do photoshop donahrála a photoshop jednoduše reinstalovala. Může to být nějaká vnitřní chyba. A pokud možno, doporučuji si nainstalovat photoshop CS3, má více možností, co v novějších verzích už nejsou, není tak sekavej a pomalej

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.