Retko

Nejde mi opravovat svoje otazky..

Nevite proc? Jde vam to?

Driv to slo…

Nejlepší odpověď
annas

Právě předchozí odpověď jsem opravovalo a šlo to. Kliknu na náhled, opravím a pak odešlu.
Omlouvám se, odpověděla jsem na opravu odpovědí, nikoliv otázek.

Další odpovědi
panenka

ahoj retko mě to taky nejde opravovat.ted jsem to zkoušela znovu a ani ted mi to ještě nejde nevím co se zase děje.jsem ráda že jsi tuhle otázku položil protože už jsem si myslela že mi zas blbne počítač