VampGirl

Nejde mi ohodnotit ničí otázku jako zajímavou. Čím to je?

Vždycky, když chci označit něčí otázku jako zajímavou, objeví se mi tohle hlášení: Nelze hodnotit
Pravděpodobně Vám byl podvržen odkaz pro hodnocení. Pokud se domníváte, že se jedná o chybu, napište zprávu na info@odpovedi.cz.
Co to vlastně znamená?
Doplňuji:
Tak děkuju za rady, mě otázky až do dneška hodnotit šly, aniž bych je musela rozklikávat… Zajímavé. 🙂

Nejlepší odpověď
takhlene

Pokud už před tímto hodnocením jste hodnotila ,lze to hodnotit bez otevření otázky,jinak se musí otázka otevřít a poté hodnotit

Další odpovědi
hanulka11

musíš ji rozkliknou /otevřít/ pak můžeš označit. Je zajímavé ,že ale někdy mi to jde i bez otevření otázky

Miroslavst

Jak kdy slečno upíre. Někdy se musí otázka rozkliknout a někdy jde ohodnotit z hlavní strany.
Mně třeba nyní šla ohodnotit.