milzme

Nejde mi odeslat E-mail

Bežný mail končící koncovkou cz mi jde na www. seznam.cz
běžně posílat.Ale nyní jsem chtěl poslat mail na koncovku:
@praha.eu a toto mi poslat nejde.
Napíše mi to :Tuto operaci nelze provést,protože výchozí
poštovní klient není správně nainstalován.
Prosím o radu jak mám správně výchozího poštovního klienta
krok za krokem na www.seznam.cz nainstalovat.
Děkuji za Vaše rady. milzme.
Doplňuji:
Používám Win 7 a IE9 Nikdy jsem žádného poštovního klienta na můj účet u Seznamu.cz
neinstaloval a ani na IE.Tak nevím jak toto přihlášení mám zadat.Děkuji za radu.

Odpovědi
answerer

Tak předně vůbec nejde o koncovku. Koncovku, kterou uvádíte se rozumí koncovka domény serveru na kterém je provozován ve Vašem případě e-mailový klient. Váš Poštovní klient je program, který obsluhuje Váš e-mailový účet. Proto napište o jakého poštovního klienta se jedná, odkud se připojujete k účtu. Zda přes webový prohlížeč, či přes tohoto klienta.

milzme

Mám Win 7 a IE 9. Přihlašuji se na seznamu
Nikdy jsem výchozího poštovního klienta neinstaloval,tak nevím jak se to provede.
Děkuji za radu.

answerer

Ideální řešení pro Vás je: http://napove­da.seznam.cz/cz/ser­vices/ přejít na technickou podporu, která zjistí detailnější rozbor Vašeho problému