ona neví

Nejde mi odemknout tablet.

Mám novej tablet od GOCLEVERu. Zadala jsem si tam heslo ale jelikož se mi tam snažila kamarádka dostat a zadala až příliš mnoho pokusů. A teťkon aby se mi odemk musím zadat přihlašovasí údaje na google účet. Jelikož tam nemám zapnutou Wi-fi tak se mi to nepřihlásí a zapnout mi nejde. Prosím poradíte mi co s tím mám dělat?

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Zajdi s tím tam kde jsi ho koupila oni ti určitě poradí nebo skus jít do nějakého jiného elektra.

jakubjakub

Dobrý den mám ten stejný problém jako vy zajímalo by mě jak jste to vyřešila děkuji za odpověď.

AnežkaB

Nedávno jsem zadala heslo, aby tam rodiče nelezli, ale mám taky ségru jenže ona ho zablokla také s tím problémem, dali jsme ho do opravny a odblokovali to, ale všechny věci byli pryč, ale s tím jsme počítali, takže to dát asi do opravny