Janina99

Nejde mi nic stahovat ani aktualizovat.

Mám Sony Xperia l..nejdřív mi nesel vůbec internet tak jsem si zašla do T-mobilu pro radu. Tam mi řekli ať smažu všechny aplikace, co jsem si do mobilu stáhla. Udělala jsem to a nic se nevyřešilo. Potom jsem se v tom chvilku Hrabala a smazala jsem aktualizace u googlu chromu. A teď mi nejde nic stáhnout a ani aktualizovat, nevíte čím to může být?

Odpovědi
beer

Laickým a tím pádem bezhlavým zacházením se toto stává u chytrých telefonů velmi často.
Buď se nechej poučit zkušenějším uživatelem z řad známých, nebo v servisu.

Majkl95

Android… co by jsi chtěla :D zkus reset který se často radí ;)

anonym

Pán z T mobilu byl zřejmě génius, taková rada jak od řezníka 🙂