lenka.h

Nejde mi nainstalovat televizní přijímač ASUS My Cinema U3100 na windows 7.

Protože nemůžu sehnat ovladače. Hledala jsem na internetu a zatím všechny odkazy, které jsem našla, nefungovaly, ani na ofic. stránkách ASUS. Poradíte?

Odpovědi
cochee

http://www.asus­.com/cz/Multi­media/My_Cine­maU3100MINI_PLUS­TRC/#support_Dow­nload_29 – zvol správnou verzi Windows a stáhni ovladač u „TV/Radio.“ Doufám, že je to ten správný výrobek, Asus My Cinema-U3100 je totiž 5 podobných, ale různých věcí.