Avatar uživatele
Velbloud

Nejde mi nainstalovat hra, nevíte, jak mi pomoci?

Zkoušel jsem nainstalovat hru, kterou jsem měl už dříve nainstalovanou. Pravděpodobně jsem ji tenkrát špatně odinstaloval, protože mi teď při spuštění DVD naskakuje Unistall, který nic neodinstaluje. I po opětovném spuštění furt naskakuje odinstalace. Projel jsem počítač Ccleanerem a ještě jedním cleanerem, který je dle mého názoru ještě lepší. I manuálně jsem se do registrů pustil a vymazal několik stop hry. Stejně ale furt naskakuje odinstalace. Nevíte jak mi pomoci?
Doplňuji:
To jsem samozřejmě udělal. Promazal jsem celou složku a nechal projet cleanerem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4835 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

dojít do složky a smazat jí ručně.. program files/název hry… a smazat jí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dala-i-Lama

Zkus to DVD nacist jako ze prozkoumat a spust instalacni exe rucne. To znamena kliknout pravim tlacitkem mysi na DVD mechaniku a zvolit prozkoumat.
Vyhledat v pruzkumnikovi windows kde jsou nejake zbytky ze hry pokud to neco najde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

CCleaner umí i odebrat požkozené uninstallery … neudělá to ale automaticky při čištění registrů systému, musíš to udělat manuálně … jít do nabídky Nástroje → Odinstalovat → zde zvolit příslušný problematický uninstaller a klepnout na tlačítko [Vymazat]

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek