jirkajirka

Nejde mi nahrávat fotky na Facebook. Poradíte?

Nejde mi nahrávat fotky ani videa a ani nemohu nahlásit problém na Facebook.
OS: Win 10. Prohlížeč Mozila Firefox Nainstalovaná nová aplikace Adobe Flash.Tato odpověď nepomohla.http://www­.odpovedi.cz/o­tazky/proc-mi-nejdou-nahrat-fotky-na-facebook Poradíte? Děkuji. Donedávna bylo vše v pořádku.Guentos Ta stará otázka je založena před 534 dny. Nepomohla mi. Skutečně nemám zájem podvádět s bodovámím. Osobně o body zájem nemám.Jen jsem chtěl poradit.

Odpovědi
WastingDougl

Použij jiný prohlížeč, třeba Google Chrome. Normálně by to mělo jit. Není to nic složitýho

quentos

Nezakládejte novou otázku se stejným obsahem, doplňte tu původní. Jinak je to tu považováno za podvádění v bodování.

Pixma

quentos, od toho tu je admin. Ty bodovači!