kmotr

Nejde mi na notebooku kurzor, když nasadím myš tak jde. Nevíte jak zprovoznit kurzor?

Díky

Odpovědi
Dochy

Odhadl bych, že se systém nezná k touchpadu. Zkontroluj ovladače, nebo zda ten touchpad není zakázán v BIOSu. Pak je možné, že je chcíplej a je to na servis.

Ještě je možné zkusit nějakou live distribuci LINUXu. Doporučuji KNOPPIX. Vypálíš na DVD a zkusíš z něj nabootovat. Pokud Ti v něm bude touchpad fungovat, pak je problém jen v systému (poškozený systém, chybějící ovladače)

led

Každý notebook má možnosť zapnúť a vypnúť touchpad. Pozrite si manuál k NB, tam to nájdete (každý výrobca používa iný spôsob)

Ladič pian

Prosím vás, to jsou rady. Stiskněte klávesovou zkratku Fn + klávesu nahoře znázorňující prst. Tím se touchpad zapíná i vypíná.