vendosin

Nejde mi minecraft co s tím?

Když spustím minecraft tak mi to napíše :

Bad video card drivers!

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.
This can usually be fixed by updating the video card drivers.

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------
Generated 4.1.13 15:59

-- System Details –
Details:
Minecraft Version: 1.4.6
Operating System: Windows 7 (x86) version 6.1
Java Version: 1.7.0_10, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot™ Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
Memory: 459804184 bytes (438 MB) / 518979584 bytes (494 MB) up to 1037959168 bytes (989 MB)
JVM Flags: 2 total; -Xms512m -Xmx1024m
AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
Suspicious classes: No suspicious classes found.
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
LWJGL: 2.4.2
OpenGL: ~~ERROR~~ NullPointerEx­ception: null
Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
Type: Client (map_client.txt)
Texture Pack: Default
Profiler Position: N/A (disabled)
Vec3 Pool Size: ~~ERROR~~ NullPointerEx­ception: null[failed to get system properties (java.lang.Nu­llPointerExcep­tion)]

org.lwjgl.LWJGLEx­ception: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.open­gl.WindowsPee­rInfo.nChoose­PixelFormat(Na­tive Method)
at org.lwjgl.open­gl.WindowsPee­rInfo.choosePi­xelFormat(Win­dowsPeerInfo.ja­va:52)
at org.lwjgl.open­gl.WindowsDis­play.createWin­dow(WindowsDis­play.java:185)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ateWindow(Dis­play.java:311)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:856)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:784)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:765)
at net.minecraft­.client.Minecraf­t.a(SourceFile:232)
at asq.a(SourceFi­le:56)
at net.minecraft­.client.Minecraf­t.run(SourceFi­le:515)
at java.lang.Thre­ad.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 261c2235 ----------

PORAĎTE MI PROSÍÍM !!!! :D

Odpovědi
huxa

jestliže někdo takový hraje minecraft, nedivím se, že za to odsuzují i jiné hráče…

lamforest

nevím jistě ale asi maš slabý počítač a neutáhne to, pokud ano muže se zníčit (kamarádovi se to stalo)

astroamateur

Až zase narazíš na další problém obrať se na www.minecraftfo­rum.net protože moc odborníků na minecraft se tu nenachází (krom mě :D) každopádně si vyhledej jakou grafickou kartu máš,zajdi na domovskou stránku té společnosti a někde tam by měla být sekce pro její updatování. Pokud to nepomůže tak si asi budeš muset pořídit novou graf. kartu. Přeji hezký zbytek dne :)