MargotCZ

Nejde mi FIFA12 pomoc !

Čau lidi nedávno jsem dostal FIFU12 a nejdeme mi pustit na admin… účtu tak jsem to skusil na guestovy ale tam se hra pusti do výběru jazyka a sekne se to pak muusim restartnou PC
CPU:4×jádro GPU.1gb ram:16gb hdd:1000 gb os:w7he

Odpovědi
Supercom

Tak to asi mas naborenej systém. A na Guestovi to skoro ani nemá smysl, protože tam se nic nedozvíš…Guest ma pravomoce asi tak jako pastevec koni na Prazskym Hrade. Vsechno musís zkouset z Admina, protože tam mas všechny preavomovce. A pokud nic nejde…Tak jedine asi přeinstalovat PC. Jinou moznost nevidim.