Avatar uživatele
jiriii

Nejde mi email na seznamu. Je to po te jejich renovaci. II

Tak za to může zas ta PITOMÁ lišta ASHAMPOO. Nevíte jak se jí zbavit? Zobrazuje se mi pod hlavní lištou seznamu. Nainstalovala se mi a nemužu se jí zbavit. Blbnou mi i mapy. Vždy pomůže jen -nastavení-nástroje- správce úloh a odstranit ashampoo, ale to musím udělat pokaždý když zapínám internet.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4197 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Zkus ji odinstalovat pomocí REVO UNISTALLER – stáhneš si z www.stahuj.cen­trum.cz. Program je vhodný k odinstalování všech nepatřičných programů ( i nepotřebných ).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Vůbec nemusíš nic stahovat, odinstalace jde totiž i klasicky, viz zdroj.
Příště dávej pozor při instalaci čehokoliv, každou lištu zruš předem ? 🙂
Doplňuji:
Sorry, ať tě to nemate: otazník tam nepatří, nýbrž vykřičník. Klidně i tři.
P.S: takže přece jen chyba prohlížeče (tvoje předchozí otázka). 😉

Zdroj: niniopera.blog­spot.com/2011/05­/odinstalace-panelu-nastroju-ashampoo.html?m=0

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
www

Pro Suwa:
Vím, že to myslíš dobře. Ale očividně nezkušenému uživateli bych takovou „zbraň“ nedoporučoval. Napáchá v nezkušených rukou totiž víc škody než užitku a ani se moc neptá 😉.
Názor

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Odinstalační program zlikviduje i případné zbytky v regeditu, což při běžném Odstranit.. se nestane. Dokonce bych ještě doporučila použít CCleaner na dokonalé vyčištění.

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Vím. Rovněž vím, že odstranit není odinstalovat. Jenže tazatel to NEVÍ, což je ten problém. Proto vždy navrhuji to nejjednodušší řešení, navíc Win mu řeknou víc, než Revo.
CCleaner je další věc, kterou by měl znát každý uživatel, ale zase musí znát i to co je předtím.
Držím se tedy zásady, že méně může znamenat pro nezkušeného více a mám to vyzkoušeno z okolí mých známých i zkušeností vlastních. Také jsem kdysi začínal 😁 !

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek