jiriii

Nejde mi email na seznamu. Je to po te jejich renovaci. II

Tak za to může zas ta PITOMÁ lišta ASHAMPOO. Nevíte jak se jí zbavit? Zobrazuje se mi pod hlavní lištou seznamu. Nainstalovala se mi a nemužu se jí zbavit. Blbnou mi i mapy. Vždy pomůže jen -nastavení-nástroje- správce úloh a odstranit ashampoo, ale to musím udělat pokaždý když zapínám internet.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Zkus ji odinstalovat pomocí REVO UNISTALLER – stáhneš si z www.stahuj.cen­trum.cz. Program je vhodný k odinstalování všech nepatřičných programů ( i nepotřebných ).

Další odpovědi
www

Vůbec nemusíš nic stahovat, odinstalace jde totiž i klasicky, viz zdroj.
Příště dávej pozor při instalaci čehokoliv, každou lištu zruš předem ? 🙂
Doplňuji:
Sorry, ať tě to nemate: otazník tam nepatří, nýbrž vykřičník. Klidně i tři.
P.S: takže přece jen chyba prohlížeče (tvoje předchozí otázka). 😉

Zdroj: niniopera.blog­spot.com/2011/05­/odinstalace-panelu-nastroju-ashampoo.html?m=0

www

Pro Suwa:
Vím, že to myslíš dobře. Ale očividně nezkušenému uživateli bych takovou „zbraň“ nedoporučoval. Napáchá v nezkušených rukou totiž víc škody než užitku a ani se moc neptá 😉.
Názor

Sůwa

Odinstalační program zlikviduje i případné zbytky v regeditu, což při běžném Odstranit.. se nestane. Dokonce bych ještě doporučila použít CCleaner na dokonalé vyčištění.

www

Vím. Rovněž vím, že odstranit není odinstalovat. Jenže tazatel to NEVÍ, což je ten problém. Proto vždy navrhuji to nejjednodušší řešení, navíc Win mu řeknou víc, než Revo.
CCleaner je další věc, kterou by měl znát každý uživatel, ale zase musí znát i to co je předtím.
Držím se tedy zásady, že méně může znamenat pro nezkušeného více a mám to vyzkoušeno z okolí mých známých i zkušeností vlastních. Také jsem kdysi začínal 😁 !