Jero

Proč mi nejde CS:GO? Za pomoc ODMĚNA!!!

Ahoj lidi, když zapnu hru CS:GO, tak po 5–40 minutách hraní se mi hra jakoby zasekne (freeze) a nic nejde dělat kromě restartu PC. Nejde ani ALT+F4, ani CTRL+ALT+DELETE. Docela mě to už štve. Nikdy jsem tento problém na stejném PC neměl.
Doplňující informace:
Problém se vyskytl někdy před 5 dny.
V momentě zaseknutí PC začne méně hlučet – je skoro potichu.
Drivery a všechny možné aktualizace jak CS:GO tak Steamu jsem zkoušel NIC
Reinstaloval jsem hru, obnovil systém i ověřil integritu mezipaměti hry.NIC
Informace o PC:
Windows 8.1 64bit systém
Grafická karta – GeForce GTX 750 1GB.
RAM – 8GB
PC od minulých vánoc.
ZA FUNKČNÍ POMOC ODMĚNA VE SKINECH!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

Problém v PC?

Zkontroluje si teploty ( Speccy – https://www.pi­riform.com/spec­cy/download ), případně pecko vyčistí od prachu…

Další odpovědi
Mimozemšťan

Problém v PC?

Zkontroluj si teploty CPU a GPU při hře, určitě jsou moc vysoký.

Nechápavé

Problém v PC?

To budou vysoke teploty CPUčka,co mas za CPU + zjisti teploty…

BANAN93

Problém v PC?

zkoušel jste dát jiný skin na zbraně – jestli to nedělá právě aktuální skin na zbrani

Muffz

Problém v PC?

vycisti od prachu… to je rada jak otevri okno, at ti jde do bytu zima a pc ti bude lip chladit…jezus…

Co se delo pred peti dny? Nebyly aktualizace CSka primo? Neinstaloval jsi neco? Pokud zacne PC mene hucet, znamena to, ze se procesy zastavily, vytizeni je minimalni, chladice nemaji, co chladit a zacnou se tocit mene.
Blue screen to nehodilo nikdy v posledni dobe?
Deje se to jen v CSku?
Neupravoval jsi pres ruzne programy takty CPU / grafarny?
Neinstaloval jsi nejake programy na zvyseni vykonu?
Nekdy jsou takove programy super, zpravidla ale udelaji vic skody nez uzitku.

Nejlip by bylo, kdybys sehnal druhy monitor, zapojil ho a sel hrat. Na druhem monitoru bys otevrel spravce uloh, speedfan a GUI grafiky a sledoval udaje, dokud nedojde k freezu. Nasledne by se dala lepe odhalit chyba.

Do biosu bych nesahal, kdyz ma bios problem, tak hodi modrou smrt, pokud se tak nestane, je chyba sw nebo hw (grafarna zpravidla).

gecco

Muffz – problém je nejlepší řešit od jednoduchosti…
😁
Nebo si myslis, že 90C na CPU bez zateze je OK??
😁