papazi01

Nejde mi ask. Nevíte někdo, co udělat, aby šel?

Chtěla bych se zeptat,jestli nevíte,jak „obnovit“ (nevím,jak to nazvat) .. na počítači mi prostě nejde ask. Nevíte někdo,jak by mohl jít?:) … Na Internetu mi jde skoro všechno,až na gify,ask,tumbrl. Prosím,poraďte mi! :)
Doplňuji:
doplňuju,že když na něj chci jít,tak se mi vůbec nenačte..

Odpovědi
anonym

Jak jako nejde? Musíš být trochu konkrétnější. Co se tu zobrazí, když se dostaneš na ask? Napíše se ti tam něco. Nebo to nejede vůbec, že to nejde rozkliknout? Nemůže to být třeba protože tě někdo na ask zablokoval nebo nahlásil?

jáára

mě taky nejde.
já si vždycky myslel že jde o malware, který se instaluje když někdo kliká next next next finish a nečte na co kliká.