Avatar uživatele
rrihamirek1

Nejde kabel do zásuvky, zkoušel jsem všechny směry i strany, kde může být chyba?

Dobrý den, nejde mi zapojit kabel do zásuvky, všechno dělám určitě správně, tak nevím, jak to že nejde, zkoušel jsem všechny směry i strany. Kde může být chyba?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3074 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Chyba bude asi na straně uživatele. Pokud máš zásuvku i zástrčku v provedení pro ČR, musí to jít!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mravenec

Dobrý den, zkus jiné zásuvky, zkus jiné kabely…

A jakej kabel vůbec zapojuješ? Má zástrčku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Chyba je v Evropské unii. od doby co zavedly ty jejich bezpečnostní zásuvky mám také problémy se zapojením poloviny přístrojů a to hlavně u prodlužek.Ať jdou třeba do pr..... Ovšem já to řeším bu´d vykucháním zásuvky nebo instalací starších typů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Chyba bude nejspíš v rukách a potom o něco výš, nad rameny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Buďto máš zásuvku s dětskou pojistkou a ta se vzpříčila, nebo se zdeformovaly kontaktní plíšky v některé zdířce.
Na obojí je třeba odkrýt zásuvku a pokusit se plíšky srovnat.. Pozor : vypnout proud ! Úplně nejlepší by bylo vyměnit zásuvku.
Křivé ruce nemáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

nepravděpodobné, nemožné…není vidlice spotřebiče odlišná od ČR norem ? koupili jsme do firmy tiskárnu HP s koncovkou typu England co u nás nelze použít ale, opačný konec ano tak jsme tam práskli kabel od starého Samsunga a v poho, pasuje to

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lamalam

mosoj > křivé ruce asi nemá. Problém bude asi jine, přečti si jeho ostatní otázky…

před 3074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rrihamirek1

PREČo nemám hvězdu za otázku ?

před 3074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Jelikož jste tam původně neměl jedinou čárku, zkuste si to přečíst na jeden nádech. To nedáte.

před 3074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rrihamirek1

já to jako dám

před 3074 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek