rrihamirek1

Nejde kabel do zásuvky, zkoušel jsem všechny směry i strany, kde může být chyba?

Dobrý den, nejde mi zapojit kabel do zásuvky, všechno dělám určitě správně, tak nevím, jak to že nejde, zkoušel jsem všechny směry i strany. Kde může být chyba?

Odpovědi
Lamalam

Chyba bude asi na straně uživatele. Pokud máš zásuvku i zástrčku v provedení pro ČR, musí to jít!

Mravenec

Dobrý den, zkus jiné zásuvky, zkus jiné kabely…

A jakej kabel vůbec zapojuješ? Má zástrčku?

honza19hk

Chyba je v Evropské unii. od doby co zavedly ty jejich bezpečnostní zásuvky mám také problémy se zapojením poloviny přístrojů a to hlavně u prodlužek.Ať jdou třeba do pr..... Ovšem já to řeším bu´d vykucháním zásuvky nebo instalací starších typů.

anonym

Chyba bude nejspíš v rukách a potom o něco výš, nad rameny.

mosoj

Buďto máš zásuvku s dětskou pojistkou a ta se vzpříčila, nebo se zdeformovaly kontaktní plíšky v některé zdířce.
Na obojí je třeba odkrýt zásuvku a pokusit se plíšky srovnat.. Pozor : vypnout proud ! Úplně nejlepší by bylo vyměnit zásuvku.
Křivé ruce nemáš.

lexx

nepravděpodobné, nemožné…není vidlice spotřebiče odlišná od ČR norem ? koupili jsme do firmy tiskárnu HP s koncovkou typu England co u nás nelze použít ale, opačný konec ano tak jsme tam práskli kabel od starého Samsunga a v poho, pasuje to

Lamalam

mosoj > křivé ruce asi nemá. Problém bude asi jine, přečti si jeho ostatní otázky…

rrihamirek1

PREČo nemám hvězdu za otázku ?

quentos

Jelikož jste tam původně neměl jedinou čárku, zkuste si to přečíst na jeden nádech. To nedáte.

rrihamirek1

já to jako dám