hanysicek

Nejde internet, prosím o radu.

ahoj, prosím o pomoct. Nejde se mi z notebooku připojit k internetu, máme doma wifi, ale to je v pořádku problém bude spíš v notebooku. Ten signál, když dám tam je přeškrtlý červenou čárou, ale je tam napsané připoení jsou k dispozici, když dám připojit objeví se okno s chybou nahoře je napsané chyba při připojování.. otevírání portu chyba 797: připojení k serveru pro vzdálený přístup nebylo vytvořeno, protože nebyl nalezen modem. Tedkom poslední dobou se mi notebook jaksi vypínal, takže to asi bude chtít nějak nastavit znovu. Kdyby jste mi poradili co stím byla bych moc ráda. Děkuju

Nejlepší odpověď
www

Zkusil bych počítače vypnout a cca na 5 min. odpojit i modem od sítě (ne tlačítkem na něm, odpojit napájení). Pak modem připojit k napájení nechat jej pracovat dokud se jeho diody nerozsvítí a poté teprve PC zapnout a připojit na net.
Mohlo by pomoci.

Další odpovědi
brillant

moc málo informací: http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=chy­ba+797&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#q=chyba+797&hl=cs­&client=opera&hs=o­qE&channel=sug­gest&prmd=imvns&e­i=U7GfUPvkCLTb4QSMkI­FY&start=10&sa=N&ba­v=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_qf.&fp=e43844c­cbac89077&bpcl=38093640&­biw=1366&bih=582