Nejčastěji hledaná a pro některé důležitá věc

brýle,máte někdo nějaký fígl jak je věčně nehledat když je nemáte u sebe? nechávám je stále na stejném místě,ale bud mají nožičky nebo mi je někdo položí jinam,používám je jen na čtení ,ale spíš je víc hledám než něco čtu,už nevím jak to udělat at je neustále nehledám,jak vy? děkuji za rady

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já nosím jen sluneční a ty mám stále v kabelce, pokud je tam při příchodu domů neuložím, mívám problém a většinou zkažený den, protože bez nich to v létě nejde. Nejednou jsem si kupovala i nové, když jsem je nechala doma.

Další odpovědi:

Zlatý

Já mám dvoje na čtení ....ale někdy nemohu najít ani jedny .Takže každá rada drahá. Tkanička na krk se neosvědčila, stále jsem někde zachytávala. Ale- kdo hledá najde.

Bronzový

Většinou brýle hledají dalekozrací.Já jsem krátkozraká,takže je nehledám.Dejte si na ně šňůrku a noste je na krku.Někdo má i řetízek.Nebo si kupte křiklavé obroučky.

Stříbrný

Trénujte si paměť a mějte se sebou trpělivost.Berte to jako hru:položte brýle na nějaké místo,které má pro Vás nějaký význam.Snažte si to místo s brýlemi pamatovat.Nenechte se znechutit neúspěchem.Místa měňte!
Klidný život Vám přeje Michal:-))

Bronzový

Já mám brýle na doma a do auta. Do auta mám brýle u dokladů na jednom místě a brýle na doma, když se vrátím tak je mám na jiném stále stejném místě. Takže brýle nikdy nehledám.

Zlatý

Nosím brýle jenom na čtení a vyřešil jsem to jednoduše.
Mám několik brýlí různě položených v bytě, takže vždycky když brýle hledám, nějaké najdu.
Později se ty hledané, najdou "samy".

Diskuze k otázce

tommisa

doporučuji šnůrky k brýlím, asi největší výběr mají na stránkách eshopu www.komasport.cz

miškab

Ano mají obrovský výběr od firmy Chums. Také je máme.

Zlatý

annas

Neporadím, protože brýle nenosím.

anonym

v tom případě jste štastný člověk Annas,hledat brýle to je trápení

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.