Nejčastěji hledaná a pro některé důležitá věc

brýle,máte někdo nějaký fígl jak je věčně nehledat když je nemáte u sebe? nechávám je stále na stejném místě,ale bud mají nožičky nebo mi je někdo položí jinam,používám je jen na čtení ,ale spíš je víc hledám než něco čtu,už nevím jak to udělat at je neustále nehledám,jak vy? děkuji za rady

Nejlepší odpověď
BEAES

Já nosím jen sluneční a ty mám stále v kabelce, pokud je tam při příchodu domů neuložím, mívám problém a většinou zkažený den, protože bez nich to v létě nejde. Nejednou jsem si kupovala i nové, když jsem je nechala doma.

Další odpovědi
hanulka11

Já mám dvoje na čtení …ale někdy nemohu najít ani jedny .Takže každá rada drahá. Tkanička na krk se neosvědčila, stále jsem někde zachytávala. Ale- kdo hledá najde.

gnr54

Většinou brýle hledají dalekozrací.Já jsem krátkozraká,takže je nehledám.Dejte si na ně šňůrku a noste je na krku.Někdo má i řetízek.Nebo si kupte křiklavé obroučky.

Michal

Trénujte si paměť a mějte se sebou trpělivost.Berte to jako hru:položte brýle na nějaké místo,které má pro Vás nějaký význam.Snažte si to místo s brýlemi pamatovat.Nenechte se znechutit neúspěchem.Místa měňte!
Klidný život Vám přeje Michal:-))

rybíz

Já mám brýle na doma a do auta. Do auta mám brýle u dokladů na jednom místě a brýle na doma, když se vrátím tak je mám na jiném stále stejném místě. Takže brýle nikdy nehledám.

vagra

Nosím brýle jenom na čtení a vyřešil jsem to jednoduše.
Mám několik brýlí různě položených v bytě, takže vždycky když brýle hledám, nějaké najdu.
Později se ty hledané, najdou „samy“.

tommisa

doporučuji šnůrky k brýlím, asi největší výběr mají na stránkách eshopu www.komasport.cz

miškab

Ano mají obrovský výběr od firmy Chums. Také je máme.

annas

Neporadím, protože brýle nenosím.

anonym

v tom případě jste štastný člověk Annas,hledat brýle to je trápení