Avatar uživatele
anonym

Nejčastěji hledaná a pro některé důležitá věc

brýle,máte někdo nějaký fígl jak je věčně nehledat když je nemáte u sebe? nechávám je stále na stejném místě,ale bud mají nožičky nebo mi je někdo položí jinam,používám je jen na čtení ,ale spíš je víc hledám než něco čtu,už nevím jak to udělat at je neustále nehledám,jak vy? děkuji za rady

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Miroslavst, iceT před 4915 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já nosím jen sluneční a ty mám stále v kabelce, pokud je tam při příchodu domů neuložím, mívám problém a většinou zkažený den, protože bez nich to v létě nejde. Nejednou jsem si kupovala i nové, když jsem je nechala doma.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Já mám dvoje na čtení …ale někdy nemohu najít ani jedny .Takže každá rada drahá. Tkanička na krk se neosvědčila, stále jsem někde zachytávala. Ale- kdo hledá najde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnr54

Většinou brýle hledají dalekozrací.Já jsem krátkozraká,takže je nehledám.Dejte si na ně šňůrku a noste je na krku.Někdo má i řetízek.Nebo si kupte křiklavé obroučky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Trénujte si paměť a mějte se sebou trpělivost.Berte to jako hru:položte brýle na nějaké místo,které má pro Vás nějaký význam.Snažte si to místo s brýlemi pamatovat.Nenechte se znechutit neúspěchem.Místa měňte!
Klidný život Vám přeje Michal:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Já mám brýle na doma a do auta. Do auta mám brýle u dokladů na jednom místě a brýle na doma, když se vrátím tak je mám na jiném stále stejném místě. Takže brýle nikdy nehledám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Nosím brýle jenom na čtení a vyřešil jsem to jednoduše.
Mám několik brýlí různě položených v bytě, takže vždycky když brýle hledám, nějaké najdu.
Později se ty hledané, najdou „samy“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tommisa

doporučuji šnůrky k brýlím, asi největší výběr mají na stránkách eshopu www.komasport.cz

před 4667 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
miškab

Ano mají obrovský výběr od firmy Chums. Také je máme.

před 4576 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Neporadím, protože brýle nenosím.

před 4915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

v tom případě jste štastný člověk Annas,hledat brýle to je trápení

před 4915 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek