arygnoc

Nejaký vtipný nápis na hospodské WC?

niečo ako:

Studenty z venkova upozorňujeme na splachovací zařízení

Milé dámy, nevhazujte COKOLIV do naší odpadní roury. Není tak pružná jako ta vaše.

Nejen v hrobě, ale i zde uleví se Tobě.

Sperma, které vám po masturbaci zůstane na prstech, utírejte prosím o panty. Strašně nám vržou dveře.

Neházejte do žlábku vajgly, kdo to potom má kouřit!

Do půlnoci u pěny, po půlnoci u ženy!

Největší životní moudrost je včas rozeznat, na koho se vysrat a před kým se posrat!

Alkohol vám nedá odpověď, ale nechá vás zapomenout otázku.

Uděláš-li hnědku, vem do ruky štětku.

Ať jsi Cikán neb Žid,
můžeš si ho vyhonit.
Běda však ti ty chlívku,
sáhneš-li na českou dívku.

Neházejte nedopalky do pisoáru!
Tou rukou, kterou je vybírám, vám točím pivo.

Neházejte nam vajgly do pisoáru,
my vám taky nechčijem do popelníku

Nejlepší odpověď
annas

Většinou vulgární, nezveřejnitelné. Ale dostala jsem pps s nápisy:

Na pánském WC:

Veroniko miluji Tě.
a u toho připsané jinou tužkou

Tak tady ti ale Veronika neodpoví.

Návod k použití mušle.

Nedodržujte diskrétní vzdálenost od mušle jako v bankách, ale naopak přistupujte k ní co nejtěsněji.

Pro techniky: Průsečík pomyslné svislice vedené koncovým bodem tlakové tekutiny a podlahy musí ležet uvnitř průsečíku mušle do roviny tvořené podlahou místnosti.

Pro ostatní: Stůjte tak, abyste nečurali !vuglárně napsané) na zem.

Klič od WC vám na požádání vydá sestra.
(Nemáte-li sestru, máte smůlu).

Další odpovědi
lukas.zmizik

Viděl sem akorát na pánských pisoárech nápis: Třídíme odpad, …ty pisoáry tam byli tři a nad jedním byla nálepka Radegast 10°, nad druhým Plzeň 12° a nad třetím Kofola

ten který je

Jedině zde to držíte soudruzi pevně v rukách. 🙂

iceT

Vzkaz uklízečky pro návštěvníky WC
Malí indiáni v Brazílii zkrotí holýma rukama anakondu dvakrát tak dlouhou jako jsou oni sama,tak mi neříjejte,že ty svoje háďátka neuhlídáte…

štamgast

Znám takový návod k použití WC který máme na chatě. Tady máš foto, kdyžtak si to opiš.
http://img23.i­mageshack.us/im­g23/1093/pz3h­.jpg

melanie

Viděla jsem nápis „zasedací síň“ a pod tím byla postavička sedící na WC :)

zjentek

„co jsem tady prožil už v životě nezapomenu“

marci1

Talířek s mincemi za použití pánského WC a nad ním nápis :
„Malý penis : 3,– Kč
Velký penis : 5,– Kč“. 🙂