Tíšek99

Nějaký videokurz....­.........

Neznáte nějaký bojový lehký videokurz?lehký, ale s hezkýma efektama

Nejlepší odpověď
led

Myslím, že najlepšie by vám pomohla prax. Prihláste sa do klubu, kde trénuje vaša priateľka a potom sa jej možno ubránite.
PS.
Tie efekty, čo vidíte vo filmoch, je umelecká choreografia trpezlivo nastavovaná na kameru. To nie je reál. Skutočnosť a skutočná bitka je niečo úplne iné, bez efektov, s úmyslom ublížiť.
Doplňuji:
Ak chcete vidieť skutočný tréning elitných jednotiek specnaz – špeciálne jednotky:
http://www.mo­jevideo.sk/srch/tvr­dy_trening_spec­naz/