Nějaký solidní tachometr za ± 1000 Kč, který můžete doporučit? Pro začátečníky/mírně pokročilé cyklisty.

Odpovědi
anonym

Vyber si – podle funkcí, něco od Sigmy – http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=tachome­try+sigma&m=f&ut­m_medium=cpc&ut­m_source=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=_inurl:.heu­reka.cz/&gclid=C­IDZ1aHByb4CFY­drfgodZwYAxQ

mmm.edia

Sigma BC 12.12 nebo 14.12 … 16.12 leda v případě, že předpokládáte dokování na dvě kola, má pro dvě kola specifické funkce. 14.12 má namísto rozšířených funkcí pro dvě kola například výškoměr.