Kikitysa

Nějaký šamponu a další kosmetika, která neobsahuje živočišné látky jako allantoin, keratin, kolagen, elastin atd.?

Sháním čistě rostlinnou kosmetiku – z té normální se mi dělá lehce nevolno od žaludku…

Nejlepší odpověď
Lucijej

tak třeba tyto značky:

Lush, Yves Rocher, Ryor, Manufaktura, Alverde, Saloos, Weleda, Purity Vision, Nature Friends, Tautropfen

Další odpovědi
ivana525

Za mě Lavera, Weleda a Saloos

GabulkaA

Ahoj, já teda musím říct, že veškeré doplňky kupuju na woldoshop.cz. Mrkni tam, ideálka, super nabídky, super ceny. Fakt si tam vybereš.