Elile

Nějaký recept – rychlý, snadný a dobrý?

Jeden bych tu měla.. Do menší misky dejte polévkovou lžíci medu, pár drcených mandlí, trochu ovesných vloček… Můžete použít také jiné oříšky a je to vážně super! Ozkoušejte.. Pokud máte někdo podobný recept či nápad napište mi ho prosím!

Nejlepší odpověď
Elk

Do malé misky vsypete sušené nudle, přidáte obsah obou přiložených pytlíků a zalejete vařící vodou.
Výborná čínská polévka…

Další odpovědi
hanulka11

dvě lžíce medu ,lžičku skořice -dobře smíchat a namazat na chléb .....je to nejen dobré ,ale zdravé

a výborná snídaně – toast potřít meruňkovou marmeládou a na ní dát plátek sýra …mňam -zkuste budete na tom závislí

Dom Tailor

Plátky toastového chleba (asi lepší aby to byl bílý) namažeme máslem (oba v páru, tenčí vrstvou) a oblíbenou marmeládou (spodní toast), poklademe na kolečka nakrájeným banánem a upečeme v toastovači… 🙂

dědapetr

Ledový salát,pikantní olivy,šery rajčátka,tvarohový sýr vše smíchat zakápnout olivovým olejem,osolit opepřit a sníst.
Doplňuji:
Ještě se dá máslo,med a ořech mleté smíchat a na chleba.

Tlaky

Chleba sádlem a cibulí.

Elekrikář

Do kastrolku jsem dal vločky mandle na lupínky opražil, nakonec 2 lžíce cukru.Nechal zkaramelizovat. Za stálého míchání vločky a mandle se v tom obalily. Po vychladnutí se přimíchaly hrozinky v rumu.