FikeCZ

Nějaky programek na převádění filmu z AVI do HD(ready) ?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

To je stejná ptákovina, jako chtít z karbanátku sestavit krávu. Možná se povede přešupačit formát, ale kvalita veškerá žádná, prostě to tam není. Operace tudíž postrádá smyslu.

Další odpovědi
Bedy

Tohle žádný program za Vás neudělá.. je to strašně složitý proces a výsledek stejně není úplně to pravé ořechové. V domácích podmínkách prakticky není možné udělat z filmu standardní kvality film ve kvalitě HQ, natož HD.

Miru1

Jestli dobře chápu tak chceš virendrovat video na 1080p a to umí sony vegas já ho používám ne rederování videi na youtube.