Littl3

Nějaký pěkný světla dozadu za monitor ?

Potřeboval bych sehnat nějaký neony dozadu za monitor jakoby pridělat na monitor barvu modrou tak 30cm nevíte kde sehnat ?

Odpovědi
led

Podľa vášho popisu stačí 18W žiarivka s označením ´D´ denné svetlo – to je také namodralé biele svetlo,
ale ja by som použila LED pásku s bielym svetlom, stačí kratšia,
prípadne trubica s LED http://www.ike­a.com/cz/cs/c­atalog/produc­ts/70180762/
nezaberá miesto, úsporné, neblikavé svetlo rovnomerne osvetľujúce pristor za monitorom, tento typ je možné aj ako osvetlenie klávesnice a pracovného priestoru, po malej jednoduchej úprave držiaka ju možno zavesiť aj na hranu monitora NB a pritom nedráždi oči a nekazí obraz. (doporučujem nočným pracovníkom, nerušia okolie)