Aerie

Nějaký nápad na vytvoření programu, nějaký záblesk nebo něco také>

Potřebovala bych nějaký tip. Cokoliv koho napadne bych ráda uvítala. Mě fantazie asi odjela na dovču. Muže to být uplně jakýkoliv program jaký vás napadne, klidně praštěný. Jen to nesmí souviset se zvukem a grafikou. Potřebuju jen zajímavý nápad abych na tom mohla pracovat aby znalosti z programování nepřišli o prázdniny vniveč… předem děkuji

Odpovědi
anonym

co udělat převod tel.č. na slovo. Zadám „1232472636“ a vypadne mi „1cechpanen“. Nejhorší bude vytvořit databazi slov k porovnání.
Doplňuji:
kdysi jsem tak měl tel.č. PC1CVH0

arygnoc

kedysi som riešil podobný problém
Napred som urobil v exceli tetris (pomocou makier).
Potom som to isté urobil v php.
oriešok bolo nájsť „vzorce“ na otáčanie „kostičiek“
a dolaďoval o rôzne bonusíky (kocky iba 5 dielne, kocky 1 – 5 dielne, skúšal som i viacdielne).

celkom ma zo bavilo, dnes na to nemám čas.

záleží, v akom jazyku to chcete programovať.

anonym

Hodně lidí má problém si zapamatovat tel.č. a každá mnemotechnická pomůcka se hodí