Hanny10

Nějaký nápad, kam jet na poznávací zájezd?

S kamarádkou chceme vyrazit někam na poznávací zájezd, jen na 3–4 dny. V rámci Evropy, bylo by super kdyby jeden den byl na programu třeba večer projíždka lodí. Nebyli jste někde, kde se Vám líbilo? Nějaký nápad?:)

Nejlepší odpověď
Drap

Kamkoli. Neznáme vaše zájmy a záliby, takže asi dost těžko poradit. Mě se třeba líbí hory, někoumu jinému moře , či města. Pokud chcete projížďku na lodi, tak co třeba Benátky?

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Hodně se mi líbilo cestování po Švýcarsku. Hory, voda, skály, řeky, panoramatický vláček, pastviny, vodopády, památky (i když ty mají hodně skromné) a v neposlední řadě vojáčci na každém rohu :)