Nějaký morbidní film v kterém by se hezky poznala lidská brutalita?a nějakou komedii podobnou růžovému panterovi?

poradíte? :)

Nejlepší odpověď
iceT

…Dostaňte agenta Smarta,Agent 117…

Další odpovědi
fcoop

http://www.sran­daweb.com/dost-morbidni-skryta-kamera-2011020247.html

anonym

Ajtacku , zustante tady , na odpovedich. ! Nemusite ani koukat na filmy. Tady je take nekdy videt lidska brutalita a nekdy je to i o tom Ruzovem Panterovi. ! 🙂 -iv-

Mišús_ik

lidska brutalita- film parfém pribeh vraha

Sea

lidská brutalita? Mě stačil Hostel 1,2…ta dvojka je víc morbidní…