Ciss

Nějaký fígl proti vypadávání vlasů?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­87&q=pad%C3%A1n%C3%AD+vl­as%C5%AF&sa=Vyh­ledat#1179

Zkuste si projít odpovědi, třeba vás něco zaujme.

Další odpovědi
Deli

Osvědčená rada – panthenol. Brala jsem v tabletách, po pár měsících se objevily i nové vlasy (padání po těhotenství, po operaci, po stresovém období…).
Prý se dá i domluvit s lékařem a chodit na panthenol podávaný injekčně. To by se mi ale s cestováním prodražilo.