kocickaaa

Nějaký dobrý válečný film?

Nemam rada „válečné filmy“ kde pulku filmu žvaněj nebo jsou vojaci s ženuškama… Chtěla bych nějaký poradny valecny film kde bojují! nejlepe 2 světová… poradíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Doporučoval bych od Bondarčuka „Bojovali za vlast“ nebo Osvobození I – Ohnivá duha (1967)
Osvobození II – Průlom (1968)
Osvobození III – Směr hlavního úderu (1970)
Osvobození IV – Bitva o Berlín (1971)
Osvobození V – Poslední úder (1971)

Další odpovědi
dudu

Za jeden z nejlepších považuji film „Bitva v Ardenách“.

iceT

Odvaha pod palbou,Pianis­ta,Schindlerův seznam,Za nepřátelskou linií,Černá kniha…

tom004

Přidám „Bitva o Britanii“.

dj.david1234

Není to film ale serial je to dobrý :)
Bratrstvo neohrožených…
Ten váš popis mi připomíná Pealr Harbor :D

Jikra

Např. Železný kříž,Údolí stínů,Bratrstvo neohrožených, Pacific atd.
Je jich hafo.

Terryle

Ony nejsou špatný ani filmy z prostředí zajateckejch táborů. Třeba takovej Most přes řeku Kwaii je absolutní špička dodnes…

insolventni

Valkýra..žvaní,,ale jinak,,je to atentát na hitlera,strhující film,romantiky,,tak 5procent,,pokud myslíš ty rozhovory mezi ženou a mužem,o citech,,ale tam to k tomu patří,a poradím ti i jiné,pokud chceš,Nepřítel před branami,o ostře­lovači Zajcevu,u sta­lingradu