Avatar uživatele
hanako

Nějaký dobrý šampon?

Zdravím,nemáte někdo zkušenosti s dobrým šamponem?Mám roztřepené konečky,vlnité a suché vlasy.Vyzkoušela jsem mj.Schaumu a Baleu a s obojím naprostá nespokojenost­.Neznáte nějaký dobrý šampon příp.značku?(kromě těchto dvou)Moc by mi to pomohlo,děkuji.
Doplňuji:
Může to být i klidně jen značka šamponu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4221 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elvan

To není úplně o šamponu, ale o celkové péči. Navštiv nějaké kvalitní kadeřnictví a nech si něco doporučit. Měli by ti udělat i vlasovou kůru, ta tomu hodně dodá a samozřejmě by to chtělo aspoň trochu zastříhnout.
Jinak pokud se nebojíš investovat, pořiď si modrou sadu od Redkenu (ke koupi v kadeřnictví, případně na internetu) – šampon, který tím, že nemá pěnidla se musí v lahvičce ředit, takže ti vydrží až půl roku (ale bacha, může se používat v kuse max rok, jinak ti může podráždit pokožku vlasů) k tomu doporučuji kůru a balzám ze zlaté řady Redkenu, může být i modrá řada.
Případně levnější a také kvalitní varianta je řada Klorane s Mangem (ke koupi v lékárně). Samozřejmě jen šampon nestačí, chce to ještě hlavně kůru, případně i balzám a sprej na vlasy.
Šamponem to nikdy nikdy nevyřešíš – vlastní zkušenost. Chce to ještě aspoň kůru a balzám plus pravidelné návštěvy kvalitního kadeřníka. A na ty kejdy z drogerie se rovnou vykašli, pokud nic neřeší.
Doplňuji:
případně, pokud chceš ještě levnější variantu, doporučuju kůry od Gliss kur, nejlépe tu černou. Pravidelně používat a také to má výsledky. Samozřejmě nesrovnatelné s předchozími (ale je možné to používání střídat, abys ty dražší ušetřila)

Upravil/a: elvan

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Roztřepené konečky se musí zastřihnout. Také, aby vlasy rychleji rostly, je třeba, aby je kadeřník cca 1× za 2 měsíce střihnul. Mně kadeřník doporučil Glüss Kür, že nemám utrácet zbytečně drahé peníze, Glüs Küs obsahuje Kerastan, který vlasy potřebují k výživě a jsem s ním spokojená. Kup si i masku a 1× týdně si ji dej na vlasy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

http://www.go­ogle.cz/imgres?num=10&­hl=cs&biw=1366&bih=643&t­bm=isch&tbnid=Nu8­BM7OEGpufwM:&im­grefurl=http://o­justinbieber.blog­.cz/1004&docid=4BA­O6POmoCa8eM&im­gurl=http://nd0­3.jxs.cz/349/264/­7d450f8435_64491430_o2­.jpg&w=440&h=641&e­i=Rw1mUI7UHsbh4QSZm4CA­AQ&zoom=1&iac­t=rc&dur=350&sig=1023929­24863346319942&pa­ge=1&tbnh=138&tbnw=104&s­tart=0&ndsp=22&­ved=1t:429,r:4,s:0,i:87&­tx=56&ty=92

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

KAWAR.prirodni,bez chemie,s mineraly z mrtveho more.250ml stoji 235kc.vyzivi vlasy a ozivi je.objednavam jej v lekarne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elenka

Loreal expert liss ultime – mám vlasy přesně, jako ty. Ke všemu mám ještě hrozný objem a husté vlasy a tenhle šampon mohu 100 % doporučit. Dělá vlasy pevnější a lesklejší, s roztřepenými konečky nemám problém od té doby, co ho používám (samozřejmě, občas se musí zastřihnout ;)). A k tomu můžu doporučit i tuto masku a balzám po mytí. Ale není to jeden z nejlevnějších šamponů a nekoupíš ho v každé drogerii, nejlépe ho seženeš na internetu :).

http://vlasy-loreal.cz/cz_liss-ultime,22.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kilian44

doporučuju značku prosalon

Avatar uživatele
IvkaH

Co jsem začala používat přírodní kosmetiku, tak zejména na vlasech je to hodně znát www.milujubio­.cz/benecos-sampon-aloe-vera-200ml-bio-veg?search_qu­ery=benecos%20sam­pon&fast_sear­ch=fs

Avatar uživatele
kilian44

nejde přečíst konkrétní odkaz,. jak se ten šampon jmenuje? Zkusil bych teda taky

Avatar uživatele
IvkaH

Kdo má kvalitní šampony, tak je značka benecos a největší výběr mi přijde, že mají tady na tom eshopu www.milujubio.cz

Avatar uživatele
XenieRo

Holky, ty c používáte tu bio kosmetiku, můžu se vás jen zeptat, jak jste s ní spokojené? Teda hlavně co se týká zlepšení kvality vašich vlasů. Vidíte nějaké zlepšení?

před 1901 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Já jsem měla hodně slabé vlasy… Začala jsem proto na doporučení používat šampon šampon Rhassoul URTEKRAM a teď mám vlasy krásně silné, vyživené a posílené.

před 2092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Hele, podle mě jsou nejlepší šampony ty přírodní. Bez chemie. Já třeba tyto šampony používám a jsem spokojená. Používám BIO šampony zn. Benecos. Vlasy jsou po nich skvělé, vyživené, lesklé a silné. Kupuju na milujubio.cz.

před 2119 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Já zase úplně nějvíc miluju zn. Benecos :) Ta je parádní. Kvalitní vlasová kosmetika. Vlasy jsem měla mdlý, než jsem ji začala používat… A jsem nadšená!

před 2055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

A prosím tě, já jsem se na https://www.mi­lujubio.cz/be­necos-swb/ a ten Benecos nemá jen vlasovou kosmetiku, ale má třeba i dekorativní kosmetiku. Tu taky používáš?

před 1964 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Jj, jasně :) Ten Benecos má výborné věci. vyplatí se od něj brát vše, co má v nabídce.

před 1930 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Jj, to je taky fakt, tuhle značku mám taky ráda. Však ona má i šampony.

před 2024 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Jj, má… Já od ní beru jak vlasovou, tak i tělovou kosmetiku a sem tam i dekorativní. ta mi přeci jen vydrží déle, než ta ostatní kosmetika :)

před 1996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Pajko, nevím, zda to víš, ale tu bio kosmetiku zn. Urtekram mají už i v Globosu! Což je super. Je to hrozně pohodlný. Byla jsem tam minulý týden a hned jsem si ji musela koupit. Šamponu mam ted hodne :D

před 1872 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek