hanako

Nějaký dobrý šampon?

Zdravím,nemáte někdo zkušenosti s dobrým šamponem?Mám roztřepené konečky,vlnité a suché vlasy.Vyzkoušela jsem mj.Schaumu a Baleu a s obojím naprostá nespokojenost­.Neznáte nějaký dobrý šampon příp.značku?(kromě těchto dvou)Moc by mi to pomohlo,děkuji.
Doplňuji:
Může to být i klidně jen značka šamponu.

Nejlepší odpověď
elvan

To není úplně o šamponu, ale o celkové péči. Navštiv nějaké kvalitní kadeřnictví a nech si něco doporučit. Měli by ti udělat i vlasovou kůru, ta tomu hodně dodá a samozřejmě by to chtělo aspoň trochu zastříhnout.
Jinak pokud se nebojíš investovat, pořiď si modrou sadu od Redkenu (ke koupi v kadeřnictví, případně na internetu) – šampon, který tím, že nemá pěnidla se musí v lahvičce ředit, takže ti vydrží až půl roku (ale bacha, může se používat v kuse max rok, jinak ti může podráždit pokožku vlasů) k tomu doporučuji kůru a balzám ze zlaté řady Redkenu, může být i modrá řada.
Případně levnější a také kvalitní varianta je řada Klorane s Mangem (ke koupi v lékárně). Samozřejmě jen šampon nestačí, chce to ještě hlavně kůru, případně i balzám a sprej na vlasy.
Šamponem to nikdy nikdy nevyřešíš – vlastní zkušenost. Chce to ještě aspoň kůru a balzám plus pravidelné návštěvy kvalitního kadeřníka. A na ty kejdy z drogerie se rovnou vykašli, pokud nic neřeší.
Doplňuji:
případně, pokud chceš ještě levnější variantu, doporučuju kůry od Gliss kur, nejlépe tu černou. Pravidelně používat a také to má výsledky. Samozřejmě nesrovnatelné s předchozími (ale je možné to používání střídat, abys ty dražší ušetřila)

Další odpovědi
pusinka50

Roztřepené konečky se musí zastřihnout. Také, aby vlasy rychleji rostly, je třeba, aby je kadeřník cca 1× za 2 měsíce střihnul. Mně kadeřník doporučil Glüss Kür, že nemám utrácet zbytečně drahé peníze, Glüs Küs obsahuje Kerastan, který vlasy potřebují k výživě a jsem s ním spokojená. Kup si i masku a 1× týdně si ji dej na vlasy.

huxa

http://www.go­ogle.cz/imgres?num=10&­hl=cs&biw=1366&bih=643&t­bm=isch&tbnid=Nu8­BM7OEGpufwM:&im­grefurl=http://o­justinbieber.blog­.cz/1004&docid=4BA­O6POmoCa8eM&im­gurl=http://nd0­3.jxs.cz/349/264/­7d450f8435_64491430_o2­.jpg&w=440&h=641&e­i=Rw1mUI7UHsbh4QSZm4CA­AQ&zoom=1&iac­t=rc&dur=350&sig=1023929­24863346319942&pa­ge=1&tbnh=138&tbnw=104&s­tart=0&ndsp=22&­ved=1t:429,r:4,s:0,i:87&­tx=56&ty=92

pizlicka

KAWAR.prirodni,bez chemie,s mineraly z mrtveho more.250ml stoji 235kc.vyzivi vlasy a ozivi je.objednavam jej v lekarne.

Elenka

Loreal expert liss ultime – mám vlasy přesně, jako ty. Ke všemu mám ještě hrozný objem a husté vlasy a tenhle šampon mohu 100 % doporučit. Dělá vlasy pevnější a lesklejší, s roztřepenými konečky nemám problém od té doby, co ho používám (samozřejmě, občas se musí zastřihnout ;)). A k tomu můžu doporučit i tuto masku a balzám po mytí. Ale není to jeden z nejlevnějších šamponů a nekoupíš ho v každé drogerii, nejlépe ho seženeš na internetu :).

http://vlasy-loreal.cz/cz_liss-ultime,22.html

kilian44

doporučuju značku prosalon

IvkaH

Co jsem začala používat přírodní kosmetiku, tak zejména na vlasech je to hodně znát www.milujubio­.cz/benecos-sampon-aloe-vera-200ml-bio-veg?search_qu­ery=benecos%20sam­pon&fast_sear­ch=fs

kilian44

nejde přečíst konkrétní odkaz,. jak se ten šampon jmenuje? Zkusil bych teda taky

IvkaH

Kdo má kvalitní šampony, tak je značka benecos a největší výběr mi přijde, že mají tady na tom eshopu www.milujubio.cz

XenieRo

Holky, ty c používáte tu bio kosmetiku, můžu se vás jen zeptat, jak jste s ní spokojené? Teda hlavně co se týká zlepšení kvality vašich vlasů. Vidíte nějaké zlepšení?

Pajka.111

Já jsem měla hodně slabé vlasy… Začala jsem proto na doporučení používat šampon šampon Rhassoul URTEKRAM a teď mám vlasy krásně silné, vyživené a posílené.

Sonka Pop

Hele, podle mě jsou nejlepší šampony ty přírodní. Bez chemie. Já třeba tyto šampony používám a jsem spokojená. Používám BIO šampony zn. Benecos. Vlasy jsou po nich skvělé, vyživené, lesklé a silné. Kupuju na milujubio.cz.

XenieRo

Já zase úplně nějvíc miluju zn. Benecos :) Ta je parádní. Kvalitní vlasová kosmetika. Vlasy jsem měla mdlý, než jsem ji začala používat… A jsem nadšená!

SuzanKa

A prosím tě, já jsem se na https://www.mi­lujubio.cz/be­necos-swb/ a ten Benecos nemá jen vlasovou kosmetiku, ale má třeba i dekorativní kosmetiku. Tu taky používáš?

Sonka Pop

Jj, jasně :) Ten Benecos má výborné věci. vyplatí se od něj brát vše, co má v nabídce.

Sonka Pop

Jj, to je taky fakt, tuhle značku mám taky ráda. Však ona má i šampony.

Pajka.111

Jj, má… Já od ní beru jak vlasovou, tak i tělovou kosmetiku a sem tam i dekorativní. ta mi přeci jen vydrží déle, než ta ostatní kosmetika :)

XenieRo

Pajko, nevím, zda to víš, ale tu bio kosmetiku zn. Urtekram mají už i v Globosu! Což je super. Je to hrozně pohodlný. Byla jsem tam minulý týden a hned jsem si ji musela koupit. Šamponu mam ted hodne :D