_KaTiX_

Nějaký dobrý rodiný film??

Nejmladší 9let tak nic sprostýho ;), ale aby to zase bavilo rodiče ;D

Nejlepší odpověď
iceT

Croodsovi,Happy Feet,Rebelka,Já,pa­douch…myslím,že jakýkoli animák bude vyhovovat.

Další odpovědi
Makina

My máme rádi klasiku – S tebou mě baví svět, Šest medvědů s Cibulkou, Ať žijí duchové 🙂

moni123

teď nedávno jsem se dívala na co ta holka chce, já padouch,monstra vs. vetřelci,… :))

SteimlX

http://www.csfd­.cz/film/289567-denik-maleho-poseroutky-2/
má to 3 díly a je to docela fajn

Elk

Pějme píseň dohola! To se zasmějete všichni a není to sprostý, ale je to fakt 100%
Viděl jsem to asi 8× a stále je tam něco hezkého.
Jo, je to na uložto. Hezkou zábavu.

smile11

Pod jednou střechou, S Tebou mě baví svět :)

Ať se jim to líbí!!!

Hammy

Kung fu panda 1,2… skvělý pro celou rodinu