slipknotak

Nějaký dobrý program na úpravu videí nejlépe v češtině. Kromě Windows movie makeru ten se mi zaviroval

ne nějaký zkušební potřebuji sestříhat a nějak upravit videa, aby byl jednoduchý v čestině a kvalitní jestli takový vůbec existuje…

Nejlepší odpověď
Hykam

a odkud jste ten Movie maker stáhnul? Pokud máte legální Win tak je ztáhňete z Microsofťáckých stránek a nemůže vám zavirovat PC.
Pokud už tam vir máte, tak nechte PC zkontrolovat nějakým antivirem a pak Movie maker přeinstalujte.

Další odpovědi
Michal Kole

Myslím, že jedině placené a nebo v angličtině. taky už jsem hledal na Slunečnici a nic jsem nenašel.

P.T.

Tuším že pro Sony Vegas Studio 7 byla čeština. Ale není zadarmo a už vůbec ne jednoduchý :)