Supermáán

Nějaký dobrý horror?

Prosím chceme se koukat s kamarádkou na horror u kterýho by jsme se posrali a pochcali (s prominutím) strachem .. prosím poraďte ;)

Nejlepší odpověď
briketka10

Horory, Thrillery, Psycho :
Závrať, Funny Games, Všechny 3. díly Hostel, Katakomby, Sedm psychopatů, Vzorec pro vraždu,
Psychopat z Green River, Lovci lidí, Nahá kořist, Lidská stonožka, Zlověstné ticho, Temné lesy,
Orphan, Pád do tmy, Dějiny násilí, Divoký Mesiáš, Ať vejde ten pravý, Pach krve 1–5,Hněv duší,
Dylan Dog, Krvavá laguna, Zkurvená noc, Plivu na tvůj hrob, Zodiac, Maniac, Noční incident, Umlčeni,
Ďáblova cesta, Fantom Amsterdamu, Malý New York,Nezvratný osud 1–5,
Královna prokletých, Metro, Penny se bojí,
V elektrujizící mlze, Na poslední chvíli, Akční – Rozsudek smrti, Únos dítěte, Poprava,
PRECIOUS, Špatným směrem, Paralelní světy, Šílená hra, The Host, 30 dní dlouhá noc,
Lesní duch, Jezero smrti, Pod dohledem, Oběť zla, „O“. 2001 (krimi), Prokletý ostrov, Bunkr smrti,3:15 zemřeš, Americká kletba, Kletba z temnot,
Sinister, 11–11–11, Hory mají oči, „O“., Bostonský škrtič 08, Hlas smrti, Red Hill- krvavý zapadákov,
Mrtví a neklidní, Noc hrůzy 2011, Mama, V zajetí teroru, Wolf Creek p.skut. Pád do ticha p.skut.

Další odpovědi
anonymmm

Kletba z temnot, Pod kůží, Saw

Medulienka

Jako ne, že bych cokoliv a čímkoliv vylučovala, ale mě více vystraší psychologický horor než nějaký krvák. Dnešní diváci jsou náročnější než před dvaceti, třiceti lety. Mám ráda Sirotčinec, Ti druzí a i staré a často béčkové horory. Z nových třeba Saw. Pamatuji si, že se mi líbili Ptáci, které jsem viděla asi v 11 letech ještě s titulky.

LuK4S3k CZ

Paranormal Activity 1 2 3

kartar

Hmla. Votrelec-
Doplňuji:
Tí druhí,Hannibal

Human

Final Destination, Saw, Resident Evil (ale to nie je až taký horor :D)…