Kroupič

Nějaký dobrý a osvědčený recept z MANGA ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nejlepší je čerstvé – oloupeme zbavíme pecky a nakrájíme na drobnější kousky , pokapeme citronem a s mícháme s hustým bílým jogurtem – můžeme posypat nasekanými ořechy.

Pak je dobré jako příloha k drůbežímu masu , nakrájené na plátky lehce před podávám podusíme ve šťávě z masa.

Další odpovědi
Damiana

Dokonalý salát: oloupané a na kostičky nakrájené mango, kostky hrušky, lehce opečené pekanové ořechy. Trocha kokosového krému a hotovo. Je to dobré jen tak, ale i jako příloha ke kuřecímu steaku (připravovanému jen se solí a pepřem!).