Miroslavst

Nějakou krátkou básničku pro 90-ti letého dědečka?

Prosím nevíte nějakou krátkou básničku na přání 90-ti letému dědovi, kterou bych napsal na přání co mu chci poslat.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
myšpulín

Život Ti píše zas o rok víc, slovem psaným chci tedy říct:
„Žij podle svého, měj pevné zdraví, narozeniny oslav tak, jak se slaví. Popíjej víno, písničku zpívej, s veselou náladou na svět se dívej.“
Doplňuji:
Ještě jedna 🙂
Milý dědečku, Tvůj život je jako dobré víno -má správný buket, zralou chuť a s léty přibývá na dokonalosti.
Vše nejlepší k Tvým krásným 90. narozeninám Ti přeje .....

Další odpovědi
BEAES

Přeji Ti vše co ti můžu přát, ať máš svou lásku komu dát, ať Tě má někdo hodně rád. Rozum, co v nouzi poradí, ruku, co v žalu pohladí a hlavně přátele, co nikdy nezradí! Všechno nejlepší!

nebo

Tak potichoučku jako sen, narozenin Tvých přišel den, štěstí, zdraví ať Ti slouží, ať splní se, po čem Tvé srdce touží, to Ti ze srdíčka přejí..........

anonym

Básnička je krásný dárek pro seniora a 90let,to krásný věk,at ti na tvou cestu žití jen slunce svítí,hodně štěstí,zdraví,lásky chci ti s celou rodinou přáti