lucille

Nějakej Horror??

neznáte nějakej fakt dobrej horror natočenej podle skutečné události??..:)

Nejlepší odpověď
Terryle

Pokud se nepletu, tak podle skutečnosti je Texaskej masakr motorovou pilou, ale to nevím, jestli je horor nebo spíš nechuťárna :)
A pak prý podle skutečnosti je film snad z letošního roku – Čtvrtý druh nebo tak nějak se to jmenuje. A víc mě teď nenapadá…

Další odpovědi
ten který je

V produkci HBO vznikl film o nejmasovějším vrahovy a sexuálním maniakovy z Ruska Andrei Čekatilovi který byl i kanibal.Byl popraven.Název filmu se pokusím dohledat.
P.S.už to mám.

http://www.fdb­.cz/film/25699-obcan-x-citizen-x.html

venkovan

Daňové přiznání v České republice. To se ale nenatáčí, to se přímo prožívá.