iceT

Nějaké tipy na studený oběd v tomhle vedru?

Nevím jak u vás,ale u nás panuje nehorázné vedro,čili není ani chuť ani nálada vařit teplé jídlo.Momentální nápad je těstovinový salát,a vaše nápady by byly jaké?Děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Studené těstoviny jsou dobrý nápad.
Pak otevři lednici, spížku a systémem co dům dá pridávej a krájej do těstovin, nezapomeň okořenit..;-)
Dnes si takto budu „vařit“ taky, jen místo těst. rýže, pak rajčata, paprika, godhaj, kyselá okurka, tatarka a pepř, zchladit a hotovo 😁

Další odpovědi
dědapetr

Obložený talíř podle vlastní fantasie.

baghira

Zeleninový salát, bageta, nealkoholické pivo.

terry

Místo polévky třeba okurový salát. Někdo tomu říká studená polévka.

Nebo jen plátek masa na přírodno a k tomu studený těstovinový salát.

hanulka11

osvěžující salát z rajčat, okurek, paprik, cibule s oliv.olejem a balzamik. octem a k to mu tzazziki…je to velmi dobré a osvěžující

nebo okurku nastrouhanou smíchanou se zakysanou smetanou posypanou koprem

anonym

vzít formu nadort, vyskládat jednu vrstvu piškoty, zalét šlehačkou, naskládat na to broskve, znovu šlehačku a znovu piškoty, dát na půl hodinky do ledničky a potom vyklopit a pěkný moučník ale i se sacharidy, vitamíny, bílkovinami a je kvalitní, studené jídlo :)

Spiritus

polévka gazpacho,zelenina na másle,nebo domácí burgery :)

kost

Vy mi děláte chutě _D