cstr

Nějaké tipy na český, slovenský popřípadě polský hip hop?

Doplňuji:
Nanoon: díky ;)

Nejlepší odpověď
Nanoon

CZ – Prago Union, PSH, Chaozz, Defuckto, Ektor, Tafrob, Indy, Idea, Pio Squad, Rest, LA4, Jay Diesel, Supercrooo, David Steel, Paulie Garand, Ryes, MoreloKatr, a mnoho dalších

SK – Názov Stavby, Drvivá Menšina, 2H+, Čistychov, Vec, DMS, Gramo Rokkaz, H16, Kontrafakt, Moja Reč, Zverina, AMO, Thema, Dramatikz, Kali, Kadžas a dost dalších, stačí hledat.
Polský hip hop neposlouchám.