Pavelll

Už jste někdo vyzkoušel týdenní členství zdarma v dámském fitness Contours?

Už jste někdo vyzkoušel to týdenní členství zdarma, jak je na webu www.fitnessze­ny.cz??? Mamka chce začít cvičit, ale neví kam zajít. Prosím poraďte, jestli to někdo vyzkoušel nebo chodí už do Contours. Konkrétně v Přerově, ale ptám se i tak všeobecně :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Chtěl jsem to vyzkoušet, ale nepustili mě tam. Nechápu ten feministický šovinismus!

Další odpovědi
nyjono

Který město?

Mc Merkurion

Kepler: …dyť to je diskriminace, kde je ten genderový přístup, jak to dneska všude hlásaj !?!