nejaké přiklady na prumernou rychlost (Vp) Nerovnomerného pohybu?

nevymysleli by jste nejake přiklady na na prumernou rychlost (Vp) Nerovnomerného pohybu??? např neco jako tohle : Jaka je moje rychlost na draze o delce 3600m,kterou ubehnu za 12 min,, chci si to nasvičit na zitřejši test tak bych chtela po vas nejake přiklady..

Nejlepší odpověď
anonym

Nevymysleli. Opět si pleteš zdejší web se školou. Odpovědi.cz slouží skutečně k jinému účelu.

Další odpovědi
www

Sice ti to asi bez přemýšlení nepomůže, ale stačí změnit zadání. Dráha, čas, přidat způsob pohybu..
Přemýšlej a máš to natotata 😁.