simsalabim

Nějaké lehké triky pro kouzelnici začátečnici?

Chci pobavit ropdinu, ale prosím pište jen něco, co jde opravdu dobře zvládnout :).

Nejlepší odpověď
kapka

Kouzlo od Mrkwoshe by mohlo na rodinu pro začátek určitě zapůsobit. 😁
A až je to začne nudit obstaráte si pár rekvizit, jednoho společníka a můžete zkusit tohle http://www.stre­am.cz/video/76377-kouzelnik-odhalil-sve-kouzlo
🙂

Další odpovědi
FOG

Obe kouzla z videa znam a predstaveni Chrise Angela jsem dokonce videl osobne ve Vegas a je uzassnej.Je to vsak ohromna drina vse nacvicit do perfektni podivane.

Poradim pouze z me vlastni zkusenosti,kdy jsem delal kdysi na vanocni besidce ve skole jedno kouzlo,co jsem si vymyslel.
Nejprve si sezeneme 2 papirove sacky stejne barvy,ale ruzne velikosti,jeden o krapet mensi,ale to neni podminkou.
Pak do vetsiho vlozime 2–3 satky treba bile barvy a muzeme je svazat.Pak vlozime druhy sacek a nahore je slepime dohromady,aby to vypadalo,ze uvnitr je prazdny.
Pak jiz staci si pripravit dalsi 2–3 barevne satky,nejlepsi by bylo si je vypujcit od zucastnenych.Ty pak vlozite postupne do sacku,ktery ve finale nafouknete a rozplacnete.
Obecenstvo najednou uvidi,ze satky jsou nejenze jinak barevne – bile a navic spojene. Good luck.

mrkwosh

http://www.you­tube.com/watch?v=A2o­oUWxOItw Tohle je fakt supr odporucam si kuknut a vyskuat.